Muinasjutt dzinnist

Mees ja naine mängivad golfi ning mees manitseb naist, et too ettevaatlik oleks, sest naabrusesse kolis just uusrikas. Naine aga lahmib südamerahuga edasi. Paneb siis ühe kõvema litaka pallile ja kostabki naabri krundilt hirmsat klirinat. Mees ja naine lähevad siis vabandama. Jõuavad häärberi juurde, seal seisab idamaises riietuses tüüp.
Mees ja naine kohe vabandust paluma, et vist lõhkusid klaasi ära.
Idamaises riietuses mees kostab seepeale, et katki ei läinud mitte aken, vaid hindamatu klaasist vaas 3.sajandist, aga tegelikult on ta tänulik, sest ta on dzinn, ja no nagu ikka kombeks, täidab ta paarikese 3 soovi tänutäheks väljapäästmise eest.
No mees siis soovib, et tal oleks maailma igas pangas miljon dollarit.
Dzinn teeb kätega õhus ebamäärase liigutuse ning lausub, et soov on täidetud.
Naine seepeale kohe, et igasse maailma riiki sooviks ta villat.
Dzinn jälle tegutseb ja lubab, et paberid saabuvad järgmisel päeval kullerpostiga.
No siis mees soovib veel, et tal oleks iga villa garaažis Ferrari.
Dzinn vehib jälle kätega ja lubab autode paberid ka lisada maja omadele.
Aga siis kostab dzinn, et tal oleks ka väikene palve: et üle pooleteise tuhande aasta pole naist näinud, katsumisest rääkimata, et kui saaks kuidagi vastutasuks mehe naist proovida.
Mees kostab, et temal pole selle vastu midagi, kui naine ise nõus on. Naine pole ka kade ja nõustubki. Lähevad siis üles magamistuppa ja asuvad asja kallale. Saavad ilusti hakkma ja lamavad voodis ning suitsetavad sigaretti, kui dzinn küsib naiselt, kui vana tolle mees on.
Naine vastab et 33.
Dzinn seepeale, et noh, vanust ja mõistust peaks juba olema küll, aga näe, ikka usub muinasjutte dzinnist…

Lisa oma kommentaar

 

Hunnik rahatähti

Naine saabub sanatooriumist koju. Teeb kodus oma kohvri lahti, kus on hunnik rahatähti. "Sa olid ju puhkusel, kust sa niipalju raha said?!?" imestab mees. "No sa teenid ju nii v[...]

Taignarulliga vastu pead

Mees tuleb varahommikul koju, avab ukse ja saab naiselt taignarulliga tugeva löögi vastu pead.Kui ta teadvusele tuleb, kummardub tema kohale nuttev naine, kes kaebleb: "Anna [...]