Ma kohe pidin tulema teile ütlema, et teie naine on nii kaunis!

Ühel päeval pani mees tähele, et naabermajja oli kolinud uus abilelupaar. Ja ta oli käbe märkama ka seda, et naabrinaisele meeldis tagaaias päikest võtta j a teha seda hästi nappides bikiinides, mis jätsid ta imelise rinna peaaegu paljaks. See andis mehele põhjust võimalikult tihti ja ohtralt oma aias muru kasta, et pilku naaberaeda heita. Lõpuks aga ei pidanud ta enam vastu ja koputas naabrite uksele. Ukse avas abikaasa, suur tüüakas mees.
„Vää..ga vabandab, „ kogeles mees, „aga ma kohe pidin tulema teile ütlema, et teie naine on nii kaunis!“
„Jaah? Ja siis?“ kostis jõujuurikas.
„Kui nüüd täpsemalt öelda, siis olen rabatud, kui kaunid rinnad teie abikaasal on. Ma maksan rõõmuga kümme tuhat naela, kui saaksin neid suudelda.
„Vihane gorilla oleks meie õnnetu mehe juba trepist alla virutanud, kui mitte naine poleks nähtavale ilmunud ja teda takistanud. Naine tiris mehe tuppa ja nad arutasid seda pakkumist. Mõne aja pärast tulid nad uksele ja palusid meie sõbral sisse astuda.
„Olgu pealegi, kümne tuhande naela eest võid mu naise tisse musitada, „ ütles jõujuurikas vihaselt.
Naine nööpis oma pluusi lahti ja kaks ihalusobjekti olid lõpuks ometi vabaduses. Meie sõber võttis ühe tissi ühte, teise teise kätte ja hakkas kirglikult oma nägu nende vastu hõõruma. See kestis oma mitu minutit, kuni abikaasal kannatus katkes:
„Kuule, musita nad siis korraga juba ära!„
„Ma ei saa! „ vastas meie jalust võbisev kangelane.
„Miks!? „ nõudis juba maruvihaseks muutunud abikaasa.
„Mul pole kümmet tuhandet.„

Lisa oma kommentaar

 

Võib ju proovida...

Purjus mees läheb koju. Naine on uksel vastas:"Võibolla soovid hapukurki?""Ei, pole vaja!""Aga viina?""Jäta!""Aga võibolla ma suudleksin sind?""Noh, võib ju proovida... Äkki ajabk[...]