Avatud elektriturule üleminek nõuab oma. Käesolevaga tulen turule oma säästupakettidega.

1.pakett “Sõbrale külla”.

Mine külla heale sõbrale. Vaadake koos telekast paremaid saateid ja filme, samas palu ka võimalust laadida “ootamatult” tühjaks saanud mobiiltelefoni. Vahepeal kasuta kindlasti sõbra arvutit “jooksvalt tekkinud” kiirete tööülesannete lahendamiseks. Igaks juhuks võta kaasa ka oma must pesu, kui sõbra naine peaks juhuslikult pesu pesema. Kui ta pesu ei pese, siis “unusta” see kilekotiga sinna. Napsu pole mõtet kaasa võtta, heal sõbral ikka midagi leidub!

2.pakett “Töönarkomaan”.

Istu töö juures arvuti taga üliagara töötaja süvenenud pilguga, et ülemus saaks sind rahulolevalt kiita. Loomulikult maksad samal ajal kõik arved, vaatad järgi kõik õhtul vaatamata jäänud saated, täidad oma kohustused Facebookis. Samal ajal undavad sul seinas telefonilaadija, kodune laptop, vähemalt 2 komplekti akupatareisid fotokale, taskulambile ja kõigele muule. Kõik riknema kippuv söögikraam on sul kontori külmkapis.

3.”Back to the stone edge”.

Vooderdad oma maja seestpoolt mõnusa sambla ja kasetohuga, mis muudab maja mõnusalt soojapidavaks. Päeval põleb su aias pidevalt lõke, et soojendada kive, mille kõrvale on öösel mõnus magama visata. Naabri aknast paistvast telekast on enne uinumist mõnus lemmiksarju vaadata. Elektrinäitu kontrollivale ametnikule on vaja ainult korra paljalt ja huilates vastu joosta, et ta enam kunagi tagasi ei tuleks.

Tähelepanu!
Tegemist on tervist kahjustavate pakettidega. Probleemide ilmnemise korral palun ühendust võtta arsti või apteekriga!


Allikas: Facebook
 

Lisa oma kommentaar

 

Eesti muinasjutt

Kord otsustanud venelased minna Nuustakut vallutama. Mõeldud-tehtud, läksidki suurele sõjaretkele. Sõdinud ühe päeva, sõdinud teise päeva, sõdinud tükki kolmandastki. Lõpuks väs[...]