Kas sa oled matemaatikas osav?

3kg õunu

Matemaatikatund.Õpetaja küsib Jukult: "Juku, kui 3 kg õunu maksab poes 2€ ja 10 senti, siis mida peaks tegema, et saada teada ühe kg hinda?"Juku, pikalt mõtlemata: "Hinnasi[...]