Suvine lennushow

Igal aastal toimus naaberlinnas suvine lennushow, kus kõigile soovijatele pakuti võimalust lennata.
Bob oli suur lennufänn, aga pruukis tal vaid oma soovist naisele iitsatada, kui abikaasa pahaselt vastas: “Mitte mingil juhul! Kümme dollarit on ikkagi kümme dollarit!”
Lõpuks õnnestus Bobil naist veenda, et minna lihtsalt showd vaatama.
Lennuväljal puhkes abikaasade vahel järjekordne tüli.
Nende tüli pealt kuulnud piloot pakkus välja:
“Ma lennutan teid tasuta, aga ainult ühel tingimusel – kui te lennu ajal kas või ühe piiksatuse teete, maksate mulle siiski selle kümme dollarit ära!”
Abikaasad olid nõus.
Piloot tegi kõik, et oma kümme dollarit välja teenida – ta lendas kõht ülespidi, pikeeris maksimaalse kiirusega, tegi kõrgeima pilotaaži trikke, aga tagant ei kostnud ühtegi häält.
Lõpuks tunnistas piloot oma lüüasaamist ja maandus.
“Ma olen üllatunud, et te kogu lennu vait suutsite olla!”
“Ma oleks peaaegu karjatanud, kui mu abikaasa lennukist välja kukkus, aga kümme dollarit on ikkagi kümme dollarit!” vastas Bob õnnelikult naeratades.

Lisa oma kommentaar

 

Lennukiavarii

Lennukiavarii. Kolme meeskonnaliikme peale on ainult kaks langevarju. "Mul on naine ja kolm last, ma pean neid toitma!" karjub piloot. Pardainsener annab talle langevarju ja ta [...]

Kümme pirukat

Leppisid kord saiake ja pirukas kohtingu kokku. Õhtul uksekell. Saiake avab ukse ja oh, üllatust - ukse taga on kümme pirukat! Saiake ehmunult: "Aga me leppisime ju kokku...?!""[...]