Kaks nädalat abielus olnud paarike

Paarike oli olnud abielus kaks nädalat.
Ühel nädalavahetuse õhtul ei suutnud mees enam vastu panna kiusatusele minna sõpradega pubisse õlut jooma ja ta teatas ettevaatlikult: “Kallis, ma olen varsti tagasi…”
“Kuhu sa lähed, musirullike?” küsis naine.
“Ma lähen pubisse, kaunitar, ja võtan seal sõpradega ainult paar õlut…”
Naine pani käed mehe kaela ümber ja küsis mesimagusalt: “Ah et sina tahad õlut, mu suhkrutükike…?”
Ta juhatas mehe külmkapi juurde ning avas ukse.
Riiulitel oli 25 sorti erinevat õlut!
Mehel oli suu lahti ja ta ei osanud midagi muud öelda kui kokutada: “Jah… mu ninnunännuke…aga pubis.. seal ma joon õlut jääkülmast kannust…”
Ta ei jõudnud veel lauset lõpetadagi, kui naine nurrus: “Oh, sa mu inglike! Tahad külma klaasi…?” ja võttis sügavkülmast härmatisega kaetud ilmatusuure õllekannu!
“Aga tupsununnuke…,” pobises pettunud näoga mees, “pubis on igasugu vahvaid suupisteid õlle kõrvale…Ma ei ole pikalt, tulen kähku tagasi…!”
“Ah suupisteid, mu väike kutsuke!” kilkas naine ja avas praeahju, kus olid kanatiivad, peekoniribid, seened ubadega ja igasugu muud hõrgutised.
“No jah, jänkuke, pubis…noh tead…seal on ka meeste omavaheline vandumine, ropendamine ja muu selline värk…” ohkas juba täiesti meeleheitel mees.
“Või ropendusi tahad, kullakallike…?” kudrutas naine. “SÄH, VÕTA! JOO OMA KURADI ÕLUT OMA SITASEST KANNUST, SÖÖ OMA FUCKING SUUPISTEID SIIN LAUA TAGA JA SAA JUBA ÜKSKORD ARU, ET SA EI LÄHE SIIT TÄNA ÕHTUL MITTE KUSKILE, SA KURADI VANA PERSEVEST!!!”

Lisa oma kommentaar

 

Lihtsalt üks lugu...

Elas kord naine, kellel oli kaks kannu. Vett tuues ripusid need tal kaelkookude otsas ja toetusid tema õlale. Ühes kannus oli auk, samal ajal kui teine oli laitmatu ja seda sai t[...]

Purk virsikuid

Naine arreteeriti kahtlustatuna varguses. Kohtunik küsis enne kohtuotsuse tegemist, mida ta varastas. Naine vastas, et purgi virsikuid. Küsimusele, miks ta varastas, vastas nain[...]

Papagoi

Vestlevad kaks sõpra: "Kuidas su papagoi ennast tunneb?" "Ta vaeseke suri ära…" "Vanadusse?" "Ei, kurvastusse. Pärast seda, kui ma naise võtsin, ei õnnestunud tal enam sõnagi v[...]