Loch Ness on ikkagi elus? Apple`i satelliit jäädvustas kujutise, mis arvatakse olevat Nessie koletis

 

Apple`i satelliidi piltide uurimisel avastasid hiljuti mitu inimest Šotimaal asuvast Loch Nessi järvest kujutise, mis näitab koletise fännklubi kinnitusel, et olend on täiesti olemas. Selline teade võtab nüüd ka pingeid maha koletise fännidelt, kes polnud pikka aega olendist teateid saanud ja arvasid, et ta võib olla hinge heitnud.

Apple`i satelliit jäädvustas nimelt juba kuid tagasi kujutise ligi 30 meetri suurusest justkui labadega ujuvast olevusest, vahendab The Daily Mail.

1

Pilti on nüüdseks uuritud Loch Nessi koletise fännklubi ekspertide poolt juba ligi kuus kuud ja üha enam on nad välistamas erinevaid selgitusi nähtusele, mis aga suurendab järjest rohkem kahtlust, et tegemist võib tõepoolest olla mingi müstilise olendiga.

Loch Nessi koletise fännide klubi presidendi Gary Campbelli sõnul on nad näiteks välistanud, et tegemist võib olla paadilt tekkinud lainetusega, kuna lihtsalt ühtegi paati ei ole läheduses.

“Misiganes see on, see ujub vee all ja liigub lõunasse. Seega kui seal ei tehtud just salajasi allveelaevakatsetusi, siis arvestades selle kuju on tegemist Nessiega,” ütles Campbell.

Mees lisas ka, et nad on välistanud vees hulpivad hülged ja muud loomad, kuna selle kujutise kuju ei klapiks nendega.

Mis Sina arvad, kas tegu on Nessi koletisega?

2 3 4 5 6

Lisa oma kommentaar