Külaelanikud kutsuvad teda “korvpallitüdrukuks…” Tema lugu liigutab Sind südamepõhjani!

 

Elu on täis raskeid katsumusi, kuid mõne inimese jaoks on elul neid katsumusi rohkem varuks kui mõne teise jaoks…

Qian Hongyan on 20-aastane Hiina tüdruk, kes jäi 4-aastaselt veoauto alla ja tema mõlemad jalad tuli amputeerida. 

2

Kuna tüdruku pere oli väga vaene, ei suutnud nad tütrele kunstjalgu osta, vaid pidid midagi muud välja mõtlema…Qian õppis ringi liikuma pooleks lõigatud korvpalli ja teiste abivahendite abil, mis aitasid tal tasakaalu hoida.

3

Külas levisid kiiresti kuuldused enneolematu “korvpallitüdruku” kohta. Kui üks külaelanikest tüdrukust mõne foto tegi, läksid need hetkega viraalseks ja keegi heategija kinkis Qianile kunstjalad. Kui tüdruk oli õppinud oma uusi jalgu kasutama ja kogunud piisaval hulgal enesekindlust, otsustas ta liituda paraujumise klubiga. 

4

Alguses oli ujumine tüdruku jaoks väga raske, aga ta ei andnud alla, ja sai peagi tõeliselt heaks ujujaks. Qian on võitnud erinevatelt võistlustelt mitu kuldmedalit ja unistab nüüd Hiina Paraolümpial osalemisest. See tõeliselt tahtejõuline ja ambitsioonikas tüdruk on inspireerinud inimesi üle terve maailma!

5762500c66bb9

 

 

Lisa oma kommentaar

 

Hiireke

"Miks sa oma tüdrukut hiirekeseks kutsud?" küsib mees sõbralt. "Sest ta närib pidevalt mu rahakotti kallal!" vastab sõber.

Väga ilus preili

Noormees teeb esmakordselt kohatud neiule komplimendi:„Preili, kas teile pole öeldud, et olete väga ilus?”„On küll, aga ma ei uskunud. Aga teie öeldut usun kohe!”„Kas t[...]