Barack Obama, Vladimir Putin ja Taavi Rõivas hukkusid lennuõnnetuses

Barack Obama, Vladimir Putin ja Taavi Rõivas hukkusid lennuõnnetuses ja sattusid põrgusse. Halasid Kuradile, et ootamatu lahkumise pärast jäid kõik asjad pooleli. Kurat viis nad ühte tuppa kus oli laual punane telefon. «See on kuum liin, millega saab ühendust võtta kodumaaga», selgitas kurat. Aga selle kasutamine on väga kallis.

Esimesena helistab Putin. Räägib viis minutit ja Kurat esitab talle arve – miljon eurot. Putin võtab tšekiraamatu ja kirjutab tšeki nõutud summale. Teisena helistab Obama. Räägib tund aega ja Kurat esitab talle tšeki 6 miljonile eurole. Lõpuks võtab kodumaaga ühendus Rõivas. Räägib mitu tundi ühtejärge. Peale kõne lõpetamist ütleb Kurat, et seda kõnet ei maksustata ja ta võib koju helistada millal aga soovib.

Putin ja Obama lähevad ballistiliseks ja hakkavad protestima. «Mis te siin irisete», selgitab Kurat. «Hetkest, kui Rõivas sai peaministriks, hakkas riik libisema põrgusse. Ja meil on kohalikud kõned tasuta!»

Lisa oma kommentaar

 

Taevas

Narkoärimees sureb ning läheb taevasse. Püha Peetrus võtab ta vastu ning ütleb skeptiliselt:„Mida head küll sina tegid, et siia sattusid?“Narkoärimees vastab rahulolevalt: [...]

Oli see alles lühike kõne!

Teismeline tüdruk räägib pool tundi telefoniga.Kui tüdruk on kõne lõpetanud, ütleb isa sarkastiliselt: "Wow, oli see alles lühike kõne - kõigest pool tundi! Tavaliselt räägid s[...]