Barack Obama, Vladimir Putin ja Taavi Rõivas hukkusid lennuõnnetuses

Barack Obama, Vladimir Putin ja Taavi Rõivas hukkusid lennuõnnetuses ja sattusid põrgusse. Halasid Kuradile, et ootamatu lahkumise pärast jäid kõik asjad pooleli. Kurat viis nad ühte tuppa kus oli laual punane telefon. «See on kuum liin, millega saab ühendust võtta kodumaaga», selgitas kurat. Aga selle kasutamine on väga kallis.

Esimesena helistab Putin. Räägib viis minutit ja Kurat esitab talle arve – miljon eurot. Putin võtab tšekiraamatu ja kirjutab tšeki nõutud summale. Teisena helistab Obama. Räägib tund aega ja Kurat esitab talle tšeki 6 miljonile eurole. Lõpuks võtab kodumaaga ühendus Rõivas. Räägib mitu tundi ühtejärge. Peale kõne lõpetamist ütleb Kurat, et seda kõnet ei maksustata ja ta võib koju helistada millal aga soovib.

Putin ja Obama lähevad ballistiliseks ja hakkavad protestima. «Mis te siin irisete», selgitab Kurat. «Hetkest, kui Rõivas sai peaministriks, hakkas riik libisema põrgusse. Ja meil on kohalikud kõned tasuta!»

Lisa oma kommentaar

 

Anonüümsed küsimused

Peaminister Taavi Rõivalt küsitakse internetikonverentsil: "Kas need anonüümsed küsimused teid juba ära tüütama ei hakka?" Rõivas vastab: "Kallis Harald Mäger, isikukoodiga 37705[...]

Paavst ja Jumal

Paavst satub pärast surma taevasse. Huvi pärast uurib ta Jumalalt, mida põrgus lõunaks süüakse. Ühe liigutusega toob Jumal põrgu paavsti silme ette ja soovitab tal endal vaadata.[...]