Südantlõhestav lugu kodutust kassist, keda ükski täiskasvanu tema välimuse tõttu endale ei tahtnud…Kuni üks suure südamega 7-aastane tüdruk kassi elu muutis!

 

Mitte ükski täiskasvanu ei vaevunud seda moonutatud välimusega õnnetut kassikest aitama, kes veetis oma masendavaid päevi Istanbuli tänavatel ekseldes. Inimesed kartsid kassile otsa vaadata, sest ta oli “liiga kole”, aga ühel päeval muutis üks vapper ja äärmiselt suure südamega 7-aastane tüdruk õnnetu tänavakassi elu igaveseks! Tüdruk leidis nälginud kassi prügikastide vahelt ja viis ta enda koju, kus palus isal kassi päästmiseks kõik endast oleneva teha. Kass viidi kiiresti loomaarsti juurde, kes hoolitses tema haavade ja tervise eest. Kiisu sai endale nimeks Gülümser, mis tähendab “tema, kes alati naeratab.” Milline imetlusväärne tegu ühe 7-aastase poolt, kas pole?!

12 3 4 5 6 7 8

Lisa oma kommentaar

 

Peaminister ja kolm kalameest

Peaminister sõidab autoga mööda jääteed, kui auto äkki läbi jää vajub. Läheduses olnud kolm kalameest tirivad ta välja. Peaminister: "Olge te tänatud! Vastutasuks täidan igaühe üh[...]