Vanasti olid ikka kõik asjad paremini!

Linnaliinibuss.
Rahvast täis, muu rahva seas kaks vanameest istuvad, ühel tort süles.
Teine näpuga näitama: “Näed, tort või midagi, vaat vanasti olid tordid ikka tordi moodi, tänapäeval on kõik mingi jama, jahu pole enam see, mis vanasti, koor on ka mingi jama ja üldse oli vanasti kõik palju parem!”
Teine võtab ka tuld ja nii nad seal valjuhäälselt siunavad, kuidas vanasti olid asjad ikka kõik paremini ja kuidas praegusel ajal on kõik tuksis.
Jõuab buss peatusesse, mingi kolmas papi seab end mahaminekule, aga enne uksest väljaastumist vaatab kahe vanamehe peale ja ütleb: “Vaat, vanasti mul ikka kogu aeg seisis, aga nüüd on kogu aeg mingi jama!” Ütles ja astus uksest välja.

Buss hakkas sõitma mõne minuti pärast, lihtsalt kõik bussis olijad, kaasa arvatud bussijuht, ei suutnud üldise tervistava naeru tõttu liikuma hakata….

Lisa oma kommentaar

 

Pileti komposteerimine

Mees püüab bussis piletit komposteerida, kuid buss kõigub ja pilet ei satu õigesse kohta. Lõpuks buss peatub ja ülejäänud reisijad, kes on mehe ponnistusi kaasaelamisega jälginud, [...]

On see ükskõik?

Turist küsib kohalikult elanikult:"Vabandage, on see ükskõik, kas ma sõidan sadamasse trammi või bussiga?" "Mulle on see küll täiesti ükskõik!" vastab kohalik.