Vanasti olid ikka kõik asjad paremini!

Linnaliinibuss.
Rahvast täis, muu rahva seas kaks vanameest istuvad, ühel tort süles.
Teine näpuga näitama: “Näed, tort või midagi, vaat vanasti olid tordid ikka tordi moodi, tänapäeval on kõik mingi jama, jahu pole enam see, mis vanasti, koor on ka mingi jama ja üldse oli vanasti kõik palju parem!”
Teine võtab ka tuld ja nii nad seal valjuhäälselt siunavad, kuidas vanasti olid asjad ikka kõik paremini ja kuidas praegusel ajal on kõik tuksis.
Jõuab buss peatusesse, mingi kolmas papi seab end mahaminekule, aga enne uksest väljaastumist vaatab kahe vanamehe peale ja ütleb: “Vaat, vanasti mul ikka kogu aeg seisis, aga nüüd on kogu aeg mingi jama!” Ütles ja astus uksest välja.

Buss hakkas sõitma mõne minuti pärast, lihtsalt kõik bussis olijad, kaasa arvatud bussijuht, ei suutnud üldise tervistava naeru tõttu liikuma hakata….

Lisa oma kommentaar

 

Suur imestus

Mees läheb kinno ja näeb seal oma suureks imestuseks, et tema ees istuval naisel on kaasas suur šoti lambakoer. Veelgi hämmastavam on see, et koer naerab õigetes kohtades kogu kom[...]

Arst ütles

Vestlevad kaks vanameest:"Arst ütles, et mul on skleroos, reuma, astma, stenokardia...""Aitab, aitab! Ütle parem, mida sul ei ole.""Hambaid!"