Uskumatu lugu tahtejõulisest nelja lapse emast, kes ehitas ise maja, kuigi tal puudus selleks igasugune kogemus ja oskused!

 

Cara Brookins on Arkansases elav nelja lapse ema, kes sai hakkama millegi uskumatult ägedaga! Pärast kahte ebaõnnestunud ja vägivaldset abielu (pärast mida üks vaimselt haige eksabikaasa naist pikalt jälitas), sai Cara aru, et tema ja ta lapsed vajavad otsekohe suurt elumuutust. Kahjuks ei olnud Caral piisavalt raha, et perele uus maja osta, aga see polnud vapra naise jaoks mingi takistus! Tubli naine otsustas ise maja ehitada, hoolimata sellest, et tal puudus igasugune eelnev ehitusalane kogemus ja vajalikud oskused. Pere sai pangast  150,000 dollarit laenu ehitusmaterjalide ostmiseks ning mitmete Youtube’i õpetuste ja perekondliku tiimitöö abil panidki nad maja püsti! Uhke ema räägib, et see kogemus liitis nad ühtsemaks perekonnaks kui kunagi varem ja et tema lapsed on nüüd täiesti kartmatud ja saavad hakkama absoluutselt iga raskusega, mis elu nende teele toob. Soovime sellele tublile ja tahtejõulisele perele omaltpoolt tuult tiibadesse ja ilusat uut elu!

2 34 5 67 8 910 11 12 13 14 15 16 17 18

Lisa oma kommentaar

 

Naise ja mehe eluetapid

Naise eluetapid vastavalt vanusele ja perekonnaseisule: * toorik, * noorik, * moorik * koorik.Mehe eluetapid vastavalt vanusele ja perekonnaseisule: * käsitööline * juhut[...]