Ühe ja sama arsti juurde satuvad alkohoolik, ahelsuitsetaja ja seksisõltlane

Ühe ja sama arsti juurde satuvad alkohoolik, ahelsuitsetaja ja seksisõltlane. Kui arst on nad läbi vaadanud, teatab ta kõigile kolmele:

”Kui te veel kas või korra oma pahele järele annate, siis te surete.”

Arsti juurest lahkudes otsustavad mehed baari minna ja asja üle aru pidada. Alkohoolik tellib prooviks pitsi viina, kummutab sisse, haarab südamest ja sureb. Infarkt!

Kaks teist meest lahkuvad hirmust värisedes baarist. Kümne meetri kaugusel märkavad nad maas vedelevat avamata suitsupakki, mille keegi tõenäoliselt maha pillas. Seksisõltlane vaatab ahelsuitsejale otsa ja lausub:

“Kui sa kummardad seda üles võtma, siis sureme me mõlemad!!!!”

Lisa oma kommentaar

 

Alasti naine päevitab

Mees longib rannas ja näeb, et seal päevitab alasti naine. Naisel on ühe rinna peale tätoveeritud Andropovi pilt ja teise rinna peale Gorbatšovi pilt. Mees astub lähemale, kõhele[...]

Ole realist!

Väiksena soovis Rein saada kosmonaudiks, Ants olümpiavõitjaks, Jaan aga alkohoolikuks...Lõpptulemusena jõid kaks esimest ennast põhja, Jaan aga saavutas oma eesmärgi!

Tütred lähevad mehele

Kui ema vanim tütar abiellub, palub ta tollel endale teada anda, kuidas on tütrel värske abikaasaga asjad seksiga. Kahe päeva pärast saab ta tütrelt SMSi üheainsa sõnaga: "Nescafe.[...]