Juss ja Oss istuvad pubis

Juss ja Oss istuvad pubis ja libistavad märjukest kõrist alla. Lõpuks mõlemad parajalt purjakil ja asutavad end kodu poole minema.
“Ma ei tea, kuidas see jälle lõpeb!” kurdab Oss. “Kui ma hilja pubist koju lähen, siis lülitan auto mootori juba kaugel välja ja lükkan auto käsitsi garaaži. Maja uksed on mul väga vaikseks õlitatud. Aga kui ma tasakesi voodisse poen, siis ikka on ta üleval ja karjub mu peale, et tulen nii hilja, olen purjus ja ei hooli temast üldse!”
“Sa kasutad vale tehnikat!” õpetab Juss. “Kui mina lähen koju, siis suure kära ja müraga. Panen toas tuled põlema. Magamistoas annan talle laksu vastu tagumikku ja ütlen, et teeme ühe väikese seksi. Selle peale ta alati teeskleb magamist ja ei irise mu kallal!”


Allikas: Viljo Pettinen
 

Lisa oma kommentaar

 

Ülemus kutsus vaibale

"Ülemus kutsus su täna vaibale või?" küsib mees naiselt, ise vihast vahutades."Jah..." kogeleb naine. "Aga kust sa seda tead?""Sest sul on vaiba muster selja peal näha!" tu[...]

Tsirkus ja elevant

Elevil mees helistab sõbrale ja räägib: "Kas kuulsid, et meie linna sõitis tsirkus!? Peab kindlasti minema vaatama - seal näidatakse igasugu huvitavaid asju!" "No mida siis täpse[...]