Anekdoot: Oli sul eile ka hea seks?

meeldib.postimees.ee
Copy
Foto: Shutterstock

Kaks naiskolleegi räägivad tööl:

Riina: "Oli sul eile ka hea seks?" 

Tanja: "Ei olnud! Täielik õudukas! Mees tuli koju, sõi õhtusöögi ära 3 minutiga, tuli mulle peale, tegi oma asja ära 4 minutiga, rullis maha, keeras külje ja magas 2 minutiga. Kuidas sul oli?" 

Riina: "Oi, see oli imeline! Mees tuli koju ja viis mind romantilisele õhtusöögile. Pärast seda jalutasime tunnike. Kui koju jõudsime, pani ta majas küünlad põlema ja meie eelmäng kestis terve tunni. Ja seks kestis veel teise tunni! Siis me veel jutustasime voodis tund aega. See oli nagu muinasjutt!!!"

Samal ajal räägivad nende naiste mehed oma töö juures:

Jaan: "Kuidas siis eilne õhtu oli?"

Sergei: "Väga hea! Läksin koju, õhtusöök oli laual. Sõin, panin naist ja jäin magama. Kuidas sul oli?" 

Jaan: "Jube! Läksin koju, õhtusööki polnud! Elekter oli ära võetud, kuna jätsin arve maksmata, seega pidin naise välja sööma viima. Restoran oli nii kallis, et takso jaoks raha ei jätkunud, seega pidime tunni koju kõmpima. Kuna elektrit polnud, oli vaja krdi küünlad kodus põlema panna. Ma olin nii tige, et mul ei läinud tund aega kõvaks ja siis teise tunni ei õnnestunud mul lahti saada! Kui lõpuks läbi sai, siis ma olin nii krdi vihane ja pinges, et mul ei tulnud und ja ma pidin tervelt tund aega oma naise jahvatamist kuulama...Täielik õudus!!!"

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles