N, 8.06.2023

Anekdoot: kolm ärimeest arutavad selle üle, mis on õnn

meeldib.postimees.ee
Facebook Twitter
Comments
Foto: Pixabay

Kolm ärimeest arutavad selle üle, mis on õnn.

"Õnn on see, kui lebad oma jahil, klaas parimat viskit käes, ja korraga helistab su abi ning teatab, et tänu osavale tehingule on su pangaarvele lisandunud veel paarkümmend miljonit dollarit," räägib ameeriklane.

"Ei," ütleb prantslane, "õnn on see, kui leiad oma Nizza villas ärgates voodist neli piltilusat tibi, sina aga ei tee neist väljagi, lähed külmiku juurde, võtad sealt pudeli parimat šampanjat ja maasikaid vahukoorega ning lähed neid rõdule nautima, ise Vahemerd imetledes."

"Mehed, te olete asjast hoopis valesti aru saanud!" teatab venelane. "Õnn on hoopis see, kui seisad hommikul oma Moskva lähedase suvila rõdul, klaas külma viina käes. Sinu all hullavad basseinis Moskva kaunitarid, aia juures peavad vahti kantpead. Korraga kihutavad kohale autod organiseeritud kuritegevuse vastu võitlemise üksuse töötajatega. Polkovnik tormab trepist üles ja küsib: "Kas see on Kutuzovi 12?" Sina aga rüüpad viinaklaasi rahulikult tühjaks ja vastad: "Ei, seltsimees polkovnik, see siin on Kutuzovi 14!"

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles