N, 8.06.2023

Anekdoot: tead, ma nägin täna öösel väga imelikku und

meeldib.postimees.ee
Facebook Twitter
Comments
Foto: Pixabay

Kaks grusiini omavahel:

"Tead, ma nägin täna öösel väga imelikku und! Olen Moskvas Punasel väljakul, istumise all on valge Mersu, kihutan väljakul ringe teha nii, et kummid vinguvad, ühe maja rõdul aga seisad sina ja muudkui lehvitad mulle, lehvitad..."

Teine grusiin: "Tead, ma nägin ka täna öösel imelikku und! Olen Moskvas, võtan hotellis toa, heidan magama. Järsku koputatakse uksele, teen lahti, ukse taga Alla Pugatšova, kesütleb: "Ma tahan sind!"

Noh, aga mina olen džigitt, rahuldasin tema soovi ja Pugatšova lahkus tänutundega. Heidan mina siis uuesti magama, koputus uksele. Teen ukse lahti, ukse taga Sofia Rotaru! Ütleb: "Tahaks sinuga..." Noh, aga mina olen džigitt, Sofia lahkus rahuldatult... Üritan magama jääda, koputus uksele. Avan, ukse taga seisab Sabrina! Vist oli Moskvas kontsertturneel. Ütleb "Tahan..." Noh, aga mina olen džigitt, teen selgeks, et enam ei jõua..."

Esimene: "Oh sind! Oleksid võinud mind kutsuda, tegid nüüd välismaalase ees grusiinlaste margi täis!"

"Nojah, läksin rõdule, vaatan - sina tegid all väljakul Mersuga ringe ja ma ju muudkui viipan sulle, muudkui viipan... aga sina ainult kihutad... ainult kihutad..."

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles