E, 27.03.2023

Anekdoot: ilus sihvakas mustajuukseline naine seisis keset garaaži

meeldib.postimees.ee
Anekdoot: ilus sihvakas mustajuukseline naine seisis keset garaaži
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Pixabay

Kell viis hommikul tõusis naine tasahilju vaikselt noriseva mehe kõrvalt, leidis väikese otsimise järel voodi eest toasussid ning hiilis vaikselt keldrisse.

Kobades leidis ta garaaživalgustuse lüliti ning vidutas mõne hetke silmi, kuni need valgusega harjusid.

Pärast väikest mõttepausi haaras ta riiulilt kõige suurema kruvikeeraja ning vedas kiire liigutusega paar jämedat kriimu keset garaaži seisva läikiva Harley-Davidsoni paagile.

Naise näole tekkis naeratus, mis laienes sedavõrd, kuivõrd kriimulisemaks lakitud pind muutus...

Kostis sisinat ning ka läbitorgatud kummid vajusid lösakile. Pärast nikkelpinna kallal proovimist, mis aga kruvikeerajaga erilist tulemust ei andnud, läks käiku töölaualt leitud jäme viil, lõpuks ka keskmise suurusega teravaotsaline haamer.

Ilus sihvakas mustajuukseline naine seisis keset garaaži ja ta näol pärlendas higi, kui ta uhkusega vaatas oma tehtud tööd...

Siis hakkas talle riiulinurgal silma terav nahanuga ja mõne käetõmbe järel hakkas paistma narmastega ehitud sadula täidismaterjal ning uhked nahast sadulakotid poetasid oma sisu lõhkistest külgedest betoneeritud põrandale.

Naine pöördus juuste lehvides ukse poole, kuid peatus siis, haaras riiulilt liitrise pudeli akuhappega ning kallas selle sisu keset põrandat lösutavale vrakile.

Kustutanud tule, hiilis naine toasusside sahinal trepist üles, peatudes minutiks esikus, kus rippusid piinliku hoolega läikima nühitud Harley embleemide ja narmastega kaunistatud nahkrõivad, mille mees oli järgmise päeva tsiklimeeste kogunemisele mineku tarvis hoolikalt üles riputanud.

Kümmekond liigutust nahanoaga jätsid neistki vaid ribad järele, oma osa said ka kapi ees seisvad teravaninalised saapad.

Siis hiilis naine tuppa, heitis vaikselt voodisse ning toetas oma mustajuukselise kauni pea hellalt vastu magava mehe õlga.

Elada jäi tal täpselt üks tund ja nelikümmend kaheksa minutit...

Märksõnad
Tagasi üles