K, 27.09.2023

Anekdoot: kas võib olla, et Abikaasa 1.0 on viirustest läbi imbunud?

meeldib.postimees.ee
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Järelpärimine tehnilisest abist:

Väga austatud härrad tehnilises abis!

Eelmisel aastal läksin versioonilt Sõbranna 7.0 üle versioonile Abikaasa 1.0. Veidi hiljem tõdesin, et see programm alustas ühe ootamatu Poja-Protsessiga, mis võttis enda alla palju salvestusruumi ja muid tähtsaid ressursse. Programmijuhises sellist fenomeni ei mainita. Peale selle installeerib Abikaasa 1.0 end kõikidel teistel programmidel iseseisvalt ning käivitub paljudel süsteemidel automaatselt, mistõttu tegevused kõikidel teistel süsteemidel peatatakse.

Kas võib olla, et Abikaasa 1.0 on viirustest läbi imbunud? Rakendused nagu näiteks Pokker 10.3, Alkohol 2.5 või Jalgpallipühapäev 5.0 ei funktsioneeri enam ning kogu süsteem jookseb iga stardi järel kinni!

Tõenäoliselt ei saa ma Abikaasa 1.0 minimeerida, kui ma samal ajal enda eelistatud rakendusi kasutan. Mõtlen tõsiselt programmi Sõbranna 7.0 juurde tagasi pöörduda, aga kahjuks ei funktsioneeri “uninstall” Abikaasa 1.0 puhul.

Kas te oskate mind aidata???

Vastus tehnilisest abist:

Austatud härra Tamm!

Teie poolt mainitud probleem on üks sagedasemaid, millega me tegelema peame. Enamikel juhtudel on põhjus aga arusaamatuses. Paljud selle programmi kasutajad lähevad programmilt Sõbranna 7.0 üle programmile Abikaasa 1.0, sest nad arvavad, et see kuulub gruppi “Mängud ja lahendused”. Abikaasa 1.0 on aga OPERATSIOONISÜSTEEM ning see leiutati selleks, et köiki teisi funktsioone kontrollida!

On väga ebatõenäoline, et te Abikaasa 1.0-lt Sõbranna 7.0-le tagasi minna saate. Sõbranna 7.0 omab peidetud andmeid, mis automaatselt Abikaasa 1.0 poolt ümber kirjutatud saaksid. Selle programmi andmeid ei ole võimalik peale installeerimist deinstalleerida, kustutada vöi hävitada. Te ei saa Sõbranna 7.0 juurde tagasi minna, sest Abikaasa 1.0 ei ole selle tarvis programmeeritud.

Mõned selle programmi kasutajad proovisid installeerida Sõbranna 8.0 vöi Abikaasa 2.0, aga lõpuks tekkis neil rohkem probleeme kui neil alguses oli. Lugege selle kohta ka peatükke:

a) Hoiatused

b) Alimendid

c) Laste võõrandamine

Ma soovitan teil Abikaasa 1.0 juurde jääda ja sellest situatsioonsit parim teha. Minagi installeerisin selle programmi ja soovitan teil seetöttu lugeda peatükki Seltskondlikud vead.

Te peaksite vastutuse köikide vigade ja probleemide puhul enda kanda võtma sõltumata nende põhjustest. Parim reaktsioon on teostada käsk. C:/PALUN_VABANDUST.EXE.
Vältige “Esc”-nupu kasutamist, sest te peaksite liiga sageli C:/PALUN_VABANDUST.EXE käivitama, et programm jälle normaalselt fuktsioneeriks.

Abikaasa 1.0 on üks väga huvitav programm, pöhjustab aga teisalt kõrgeid ülalpidamiskulusid. Mõelge ka võimalusesle täiendavat Software'i installeerida, et Abikaasa 1.0 võimekust tõsta. Soovitan eriti programme Assortii 2.1 ning Lilled 5.0.

Väga rasketel juhtudel aitavad ainult programmid Ehted 1.1a vöi Puhkus soojal maal 20.0. Viimased on aga väga kallid!!!

Ärge installeerige mitte kunagi SEKRETÄR_MINISEELIKUS 3.0!!! See programm ei sobi kokku Abikaasa 1.0-ga ja vöib põhjustada mitte taastatavaid kahjustusi teie tegevsüsteemis/operatsioonisüsteemis.

Palju edu!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles