Anekdoot: nutikas blondiin ja Rollys Royce

meeldib.postimees.ee
Copy
Foto: Pixabay

Blondiin astub New York Citys panka ja pöördub laenuametniku poole sooviga võtta reisilaenu 5000 $, et sõita kaheks nädalaks Euroopasse. Laenuametnik kostab, et palun väga, aga laenule on tagatist ka vaja. Sellepeale ulatab blondiin ametnikule uue Rolls Royce'i võtmed, mis on pargitud pangamaja ette.

Dokumentide kontrollimisel selgub, et auto kuulub tõepoolest blondiinile ning pank nõustub võtma auto laenu tagatiseks. Panga presidendile ja kõigile ametnikele teeb muidugi hirmsasti nalja, et blondiini 5000 $ laenu tagatis on 250 000 $ maksev Rolls Royce.

Pannakse siis auto panga garaaži tallele. Kui blondiin reisilt tagasi tuleb, maksab ta pangale tagasi laenu 5000 $ ja intressi 15.41 $.

Pangaametnik ütleb, et nad on väga rõõmsad, et blondiin nende klient on, aga et nad on veidi imestunud, kuna blondiiini reisiloleku ajal uurisid nad välja, et blondiin on multimiljonär ja miks ta peaks üldse võtma 5000 $ laenu.

Selle peale vastab blondiin:

"Kus mujal New York City's on võimalik auto kaheks nädalaks parkida 15 $ eest ja loota, et kui sa tagasi tuled, siis auto ikka veel alles on...?"

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles