Anekdoot: ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja mu tüdruksõber end voodisse sättima

meeldib.postimees.ee
Copy
Foto: Pixabay

Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja mu tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: “Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid natuke.”

Ütlesin: “MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!”

Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil vihkab: “Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi.”

Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: “Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?!”

Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.

Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis šoppama ühte suvalisse suurde poodi.

Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi. Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma siis ütlesin, et võtame kõik.

Ta tahtis ka uusi kingi oma uute riiete juurde ja ma ütlesin: “Võtame igaühe juurde ühe paari!”

Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemantkõrvarõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud!

Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan, et ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi. Ma arvan, ma hämmastasin teda, kui ütlesin vaid: “See sobib sulle, kallis!”

Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.

Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: “Ma arvan, et see on kõik, kallis! Läheme kassasse!”

Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: “Ei, kallis! Ma ei tunne, et tahaks!”

Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: “Mida???”

Siis ütlesin: “Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi!”

Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: “Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?”

Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud, aga vähemalt see tšikk teab, et ma olen temast targem!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles