N, 21.09.2023

Anekdoot: tüdruku ahastuskiri ühte IT-firmasse

meeldib.postimees.ee
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Ühes Venemaa suurlinnas elas üks tüdruk.

Tüdruk läks mehele ja mingil hetkel, nagu seda elus ikka juhtub, muutusid suhted abikaasade vahel jahedamaks ja jahedamaks… Ahastus kasvas ja kasvas…

Ahastuses ei aidanud ei sõbrannad ega muud.

Tütarlaps tahtis lihtsalt üht ausat ja konkreetset vastust.

Ja kõige konkreetsemad inimesed, keda ta elus teadis, olid IT-mehed.

Tüdruk võttis kätte ja kirjutas ahastuskirja ühte IT-firma supporti.

Kirjutas, saatis kirja ära ja hingel hakkas kohe palju kergem!

Ja asi ununes, kuni ühel heal päeval leidis tütarlaps IT-osakonna vastuse oma kirjale.

Tüdruku ahastuskiri oli järgmine:

“Lugupeetud SUPPORT!

Mõni aeg tagasi läksin ma süsteemilt BOYFRIEND 5.0 üle uuele süsteemile ABIKAASA 1.0. Avastasin ootamatult, et tarkvara hakkas tööle aeglasemalt. Eriti puudutas see selliseid lisaäppe nagu Lilled, Ehted jne, mis versioonil BOYFRIEND 5.0 töötasid laitmatult! Peale selle pole uues tarkvaras ABIKAASA 1.0 enam üldse selliseid programme nagu Romantika 9-5, Isiklik tähelepanu 6.5, jne. Kuid see-eest tuli uue tarkvaraga kaasa palju lisa- ja täiesti kasutuid programme nagu näiteks Jalgpalli Premiere League 6.5, Piljard 4.5, Basketball 5.4….Programm Suhtlemine 8.0 lakkas töötamast, Koristamine Kodus 2.6 jookseb kokku iga kord, kui püüan programmi käivitada, lülitades välja kogu tarkvara! Proovisin kasutada programme Pisarad 5.3, et parandada eelpoolmainitud programme, kuid mitte mingit abi sellest polnud! Mida ma peaks nüüd ette võtma?!”

“LUGUPEETUD KLIENT!

Esmalt täname Teid pöördumast meie firma poole!

Kui Te oleks hoolega lugenud, oleks te avastanud, et teie poole soetatud tarkvara BOYFRIEND 5.0 on vaid meelelahutustarkvara. ABIKAASA 1.0 näol on tegu aga kardinaalselt teise tarkvaraga – see on juba OP-süsteem!

Proovige esmalt käivitada utiil „Ma arvasin et sa armastad mind.exe“ ja alles siis käivitage app Pisarad 6.2, ja ärge unustage seejuures uuendada süsteemis Süütunne 3.0-ni! Kui te installeerite ja käivitate kõik õigesti, siis peaks süsteemiuuendus automaatselt käivitama Ehted 2.0 ja Lilled 3.5. Kuid seejuures arvestage, et kui te hakkate neid lisamooduleid liiga tihti käivitama, siis võib süsteem omakorda käivitada Pikaajaline Vaikimine 2.5, Sõbrad 7.0, või Õlle 6.9 või Õlle sõpradega kodunt eemal 6.1. Kusjuures hoiatame, et kui süsteem on käivitanud Õlle 6., kaasnevad sellega programmide Peeretus ja Norskamine Beta!

Mis ka ei juhtuks, ärge mitte mingil juhul käivitage lisamoodulit Ämm 1.0!!! (Sest ta käivitab alati viiruse, mis võtab teilt alatiseks ära süsteemi administraatori rolli!) Ja mitte mingil juhul ärge üritage taaskäivitada BOYFRIEND 5.0 – see viib süsteemi sinise ekraanini!!!

Lõpetuseks: ABIKAASA 1.0 – on hea programm, kuid tal on probleemid operatiivmäluga ja ta käivitab väga aeglaselt kõiksugu uusi programme ja lisaäppe. Et suurendada ABIKAASA 1.0 programmi jõudlust, soovitame Teil osta mõningad lisaprogrammid ja -moodulid, nagu näiteks Söögi regulaarne valmistamine 3.0, Ilus Seksikas pesu 7.7 jne.

Edu Teile!”

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles