E, 27.03.2023

Anekdoot: kolisime oma uude koju Eestis

meeldib.postimees.ee
Anekdoot: kolisime oma uude koju Eestis
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Pixabay

Äsja Floridast Eestisse kolinud inimese päevik:

August

12.08 – Kolisime oma uude koju Eestis. Siin on nii ilus!

20.08 – Kõik on nii ilus! Ei suuda ära oodata aega, mil saan lund näha.

Oktoober

14.10 – Eesti – kõige ilusam koht kogu maailmas! Lehtedel võib näha kõikvõimalikke värvide kombinatsioone punaste ja oranžide varjunditega.

21.10 – Läksin väikesele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal põtru. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis! Oeh, kuidas ma seda paika armastan!!!

November

11.11 – Algab põtrade jahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin!

23.11 – Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaardil! Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaažitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaažitee uuesti puhastama. Milline ilus koht! Ma armastan Eestit!

24.11 – Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaažist. Mulle meeldib siin.

25.11 – Veel lund. Ei saanud garaažist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk!

Detsember

22.12 – Veel seda valget jama! Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga, kuni ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea!!!

25.12 – Merry **** Christmas!!! Veel seda külma lund! Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta ära!!! Ma ei saa aru, miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada?!

27.12 – Veel seda valget s…tta sadanud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, välja arvatud lume kühveldamine garaažiteel pärast lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb lumme kinni ja pealekauba on nii kuradi külm! Ilmatark ennustas, et veel kuni 30 cm lund võib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30 cm lund?!?!?!

28.12 – See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter seda valget p…ska!!! Selline kogus ei sula kindlasti enne suve… Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, ega ma ei saaks talle labidat laenata?! Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu maja teele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead!!!

Jaanuar

04.01 – Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi põder jooksis teele ette. Kahju autol umbes 5000 eurot! Need kuradi värdjad tuleks maha lasta!!! Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleksid nad kõik novembris maha lasknud!!!

Mai

03.05 – Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu, kui ära roostetanud see oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati!

10.05 – Kolisin Floridasse tagasi. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Eesti?!?!?!

Märksõnad
Tagasi üles